• Krizové a RESCUE® produkty

  Originální Bachovy esence, krizové "RESCUE" produkty a další esence nejvyšší kvality pro podporu psychického i fyzického zdraví.

  Vice zde
 • Bachovy kapky na míru

  Nabízíme bezplatené poradenství a konzultace ohledně výběru esencí které jsou pro vás vhodné a přípravu Bachových kapek na míru v 30ml. lahvičce s kapátkem.

  Vice zde
 • Energetické esence

  Vivamus lobortis quam nec enim placerat ornare. Etiam vulputate urna vel nunc congue tempus. Nunc sed tempus lectus. Ut nec justo sit amet ipsum iaculis rhoncus vel vel urna.

  Vice zde

Proč užívat Bachovy esence?

Bachovy esence jsou stoprocentně přírodní, působí na emocionální hladinu jedince kde transformují negativní pocity a stresy do pozitivního stavu a tím ovlivňují psychický a následně i fyzický stav člověka.
JM-Eco-Cosmetics

Bachova terapie a bachovy esence

Co je Bachova terapie

JM-Eco-CosmeticsBachova květová terapie je založena na léčení pomocí 38 esencí z květů divoce rostoucích rostlin, keřů a stromů.

Autorem květové terapie je Dr. Edward Bach, který tuto metodu vynalezl na počátku 20 stol. Bachova květová terapie působí příznivě na psychický stav člověka a odstraňuje tak např. stres, strach, nervozitu, fobie atd.

Velmi oblíbenou se stala v Anglii, kde ji používají záchranáři pro zmírnění následků šoku např. po autonehodě.

 

Bachovy květové esence

JM-Eco-Cosmetics

Bachovy květové esence jsou vyrobené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů, které léčí naše negativní pocity a stresy. Jejich výrobcem je Britská společnost A. Nelson & Co. Ltd. Londýn, která převzala výrobu esencí přímo po Dr. Edwardu Bachovi.

Esence jsou stoprocentně bezpečné, mohou je užívat děti, těhotné a kojící ženy, dospělí, zvířata i rostliny. Neexistují žádné kontraindikace např. s léky. Vhodně se doplňují s jinými druhy léčby (fytoterapie, aromaterapie, gemmoterapie, homeopatie apod.).

JM-Eco-Cosmetics

Bachovy kapky na míru
30 ml.

Jsou připraveny z originál- ních esencí přímo pro kon- krétní osobu ...

Více zde...

JM-Eco-Cosmetics

Krizové kapky RESCUE Remedy

Vhodné pro jakékoli krizové situace ...

Více zde...

Krizové RESCUE® produkty

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Krizové kapky a spreje, krémy, bonbóny a pastilky

Originální RESCUE® produkty a neoriginální krizové produkty nejvyšší kvality od Healing Herbs. Jsou vhodné v jakýchkoliv krizových situacích, jakými jsou například úmrtí, nehody, před zkouškami apod. K dostání jsou ve formě kapek, sprejů, pastilek a krémů.

Více zde...

Jednotlivé esence 10 a 20 ml.

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Jednotlivé Bachovy esence v 10ml. a 20ml. balení

Originální esence v 20 ml. balení a neoriginální esence nejvyšší kvality od společnosti Healing Herbs v 10 ml. lahvičkách. K dostání jsou i kompletní sady bach. esencí v 10, 20 a 30 ml. provedení.

Více zde...

JM-Eco-Cosmetics