TiskEmail
bach_flower_remedies_chestnut_bud
Hodnocení: Nehodnoceno

Poupě Kaštanu - Chestnut Bud

NESCHOPNOST POUČIT SE Z CHYB
Cena:
290 Kč
Popis produktu

Originální Bachova esence 20ml: Poupě kaštanu - Chestnut Bud (Aesculus hippocastanum)

Originální Bachova esence 20ml: Poupě kaštanu - Chestnut Bud (Aesculus hippocastanum)

Popis esence

  • Negativní apekty

Nepoučitelnost z vlastních chyb, které se neustále opakují. Nepoučí se ani z chyb, které vidí u druhých. Díky tomuto stálému opakování stejného modelu chování (např.partner podobného typu, podobná práce atd.) nejsou schopni se posunout ve svém životě vpřed. Pro notorické začátečníky (učení jazyků, cvičení, hubnutí apod.) Neustálý stav poupěte. Navíc se na své chyby snaží zapomenout, nevěnovat jim pozornost, takže nemají vodítko, které by je dovedlo k jejich základní příčině.

  • Pozitivní potenciál

Duševní činnost, odstup, vnitřní klid, schopnost se poučit. Člověk se může vnitřně lehce přepínat, dobrá schopnost učení. Duševně čilý, učí se pozorováním chování druhých lidí. Sleduje všechny životní události pozorně, zvlášť pozorně pozoruje vše negativní a vlastní omyly. Pozorností je vždy v přítomnosti. Každá zkušenost je vnitřním obohacením. Vybírá si z denních zkušeností optimum. Vidí vlastní chyby s takovým odstupem, jako je vidí jiní lidé.

Užívání

Do sklenice s vodou nebo přímo do úst nakapejte dvě kapky vybrané esence a upíjejte během dne tak často, jak cítíte potřebu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Odeslat hodnoceníBuďte první, kdo napíše komentář...

Hodnocení zboží: Vyberte hodnocení od 0 (nejhorší) až do 5 hvězdiček (nejlepší)
Nyní prosím napište krátké hodnocení....( min. 100, max. 2000 znaků)

Znaků napsáno: